İstanbul Ofis Ve Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

OFİS VE BÜRO TAŞIMA

Taşımacılık ve nakliye alanında uzman bir firma olarak, her türlü nakliye işlerinizde sizlere güvenceli hizmet sunmaktayız. Asansörlü sistemler kullanarak kolay ve hızlı taşıma hizmetini profesyonel kadromuzla yapıyoruz. Ofis ve büro taşıma işlerinizde de gerekli özeni göstererek sizlere hızlı hizmet sunma noktasında güvence vermekteyiz. Taşımacılık alanında tecrübeli bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. İnşaat, mabilya, ev, ofis ve büro taşıma farklı incelikler ve dikkat gerektiren nakliye işleridir. Bu sebeple yaptığımız tüm taşıma işlemlerinde taşınacak eşyanın türü ve miktarına göre titiz ve özenli bir çalışma yapmaktayız.

İstanbul Teknik Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak sizlerin ihtiyacına en uygun taşıma yöntemini belirleyerek, en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Ofis ve büro taşma işlemleri ise başlı başına uzmanlık gerektiren bir iştir. Bunun bilinciyle, bu alanda uzman personelimiz aracılığıyla ofis ve büro taşıma işlerinizde sizlere garantili hizmet sunmaktayız. Ofislerinizde bulunan kıymetli evraklar, ekipmanlar ve özel eşyalar için en önemli husus kontrol listesi hazırlamanızdır. Bu hem size eksiksiz hizmet sağlamamıza imkan verir hem de yaşanacak olumsuzluklar en aza indirilmiş olur.

Ofis ve büro taşıma işi için dört önemli ana aşama vardır;

*Eşyaların gruplandırılması

*Gruplanan eşyaların taşma için kutulara yerleştirilmesi,

*Kutuların gruplara ve eşyanın niteliğine göre etiketlenmesi

*Elektronik eşyaların talimatlara uygun şekilde toplanması ya da yerleştirilmesi

Bu aşamalar sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiği takdirde ofis ve büro taşıma işleminizin en önemli kısmını tamamlamış olacağız. Uzmanlık ve dikkat isteyen ofis ve büro taşıma hizmetlerini uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız. Uzman personelimiz yukarıdaki aşamalar tamamlandıktan sonra bellirli sıra ve düzeni koruyarak ve departmanlar arasında doğru bağlantıyı kurarak iş yerinizi hızlı ve güvenceli bir şekilde istediğiniz alana taşır. Özen ve uzmanlık isteyen ofis ve büro taşıma işleriniz için sizlere garantili hizmet veren firmamızı tercih ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Ofis ve Büro Taşıma Fiyatları

Ofis ve Büro Taşıma Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar belli bir piyasa çerçevesinde çeşitli kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Taşıma işleminin talep edilmesi ile birlikte firmalar tarafından bir takım değerlendirmeler yapılmaktadır. Bu değerlendirmeler neticesinde fiyat ortaya çıkmaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.