İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

 

İstanbul Asansörlü Taşımacılık olarak farklı birçok taşımacılık hizmeti ile sizlere hizmet vermekteyiz. Verilen hizmetlerimiz arasında şehirlerarası, şehir içi, asansörlü ve asansörsüz olmak üzere belli başlı birçok hizmet bulunmaktadır. İstanbul içerisinde veya dışarısında verilmekte olan bir diğer hizmet ise İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmetidir. Komple bir taşınmanın bulunmadığı belli parçaların bir yere aktarılması gereken durumlarda İstanbul Asansörlü Taşımacılık olarak sizlere hizmet verilmektedir.

Verilen hizmet asansörlü veya asansör kullanmadan da verilebilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda talep etmiş oldukları hizmet en kaliteli ve en güvenilir bir tarzda sunulmaktadır. Verilen tüm hizmetler tamamen sigortalı olarak sunulmaktadır. Taşınmasını istediğiniz parçaların her hangi bir zarar veya ziyana uğraması gibi durumlarda firmamız tüm zararın karşılanması için işlemleri başlatmaktadır.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılmaktadır?

 

İstanbul Parça EşyaTaşıma işlemi oldukça hassas ve son derece uygun koşullarda yapılmaktadır. Öncelikle taşınması gereken parçaların firma yetkilileri tarafından kontrolü sağlanmaktadır. Yapılan kontroller neticesinde eşyanın en uygun koşullarda taşınması adına müşteri ile birlikte bir yol haritası çizilir. Müşterinin istemiş olduğu tarih aralığı ile firmamız müsaitlik durumu beraber değerlendirilerek taşıma işlemi adına karşılıklı mutabakat sağlanır. Belirlenen gün ve saate anlaşma koşulları doğrultusunda taşıma işlemi tamamlanmaktadır.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları belli kriterlerin incelenmesi ile birlikte tespit edilebilmektedir. Bu kriterler firma ve müşteri tarafından değerlendirilerek ortaya beli bir fiyatlandırma çıkarılmaktadır. Bu kriterler;

1-     Taşıma işleminin yapılacağı mesafe; taşınmasını istediğiniz malzemelerin ne kadarlık bir mesafeye taşınacağı ilk olarak değerlendirilmektedir.

2-     Taşımanın hangi yöntem ile yapılacağı; firmamız taşıma işleminin yapılması için birçok farklı yöntem kullanmaktadır. İstediğiniz yöntemin bunlardan hangisi olduğuna karar vermeniz ile birlikte ortaya bir fiyat çıkmaktadır.

3-     Taşınacak eşya miktarı; taşınmasını istediğiniz ürün miktarının ne kadar olduğu da son derece önemlidir. Malzemelerin miktarının az veya fazla olması işçilik boyutunu etkilemektedir. Bu çerçevede konu değerlendirilerek ortaya belli bir ücretlendirme çıkarılmaktadır. 

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.