İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör Kiralama Fiyatları

İstanbul asansörlü nakliyat hizmetini tam donanımlı ekipmanlarımız ve sadece bize ait olan firmamıza  ait taşıma sistemimiz gelişmekte olan modern teknolojiler çerçevesinde yüksek katlar için daha güvenli bir taşıma gayesi ile sizlere sunmaktayız. Hem İstanbul Kartal ilçesin de, bununla birlikte çevre ilçelerde asansörlü evden eve nakliyat hizmetini son derece profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalarınızın hem yüksek katlardan alınması, araca yüklenmesi, bununla beraber yüksek katlara şu demek oluyor ki yeni adresinize çıkarılması işlemlerimizde firmamıza güvenebilirsiniz. Asansörlü nakliyat rahat bir iş değildir, bilgi ve tecrübe gerektirir. Lüzumlu donanıma haiz personelimiz, bu işlemi titizlikle hazırlanan bir plan dahilinde mükemmel şekilde yapmaktadır. Modern ve yeterli ambalaj ve malzemelerle, sigortalı evden evenakliyat taşıma esaslarımızla, özenimiz, uygun tutarlarımızla, deneyimli personelimizle hem şehir içi, bununla beraber şehir dışı çalışmalarımızla sizlerleyiz. Özen, işimizi sevmemiz, deneyimlerimiz sizi memnun edecektir.

İstanbul Asansör Kiralama Fiyatları Nedir?

İstanbulAsansör Kiralama Fiyatları değişkenlik göstermekte olan bir konudur. Firmalar serbest piyasa koşullarında çalışıyor olmalarından kendi içlerinde bir fiyatlandırma yöntemini kullanmaktadır. İstanbul Asansörlü Taşımacılık olarak müşterilerimize hizmetlerimiz ile ilgili fiyat sunmadan önce bazı kriterleri dikkate almaktayız.

1-    Taşınacak eşyanın miktarı; ilk olarak değerlendirilecek husus taşınacak eşyanın miktarı konusudur. Miktarın az veya fazla olması durumu ücretlendirmeyi ilk olarak etkilemekte olan husustur.

2-    Taşıma mesafesi; taşımanın yapılacağı mesafe son derece önemlidir. Ücretlendirme yapılmadan gidilecek olan mesafe belli bir katsayı ile hesaplanmaktadır. Bu katsa ile kilometre değerlendirilerek en uygun fiyat müşteriye sunulur.

3-    Hizmetin verileceği katlar; Taşıma işleminin hangi katlar arasında yapılacağı oldukça önemlidir. Son katlardan alınan ve indirilen eşyanın firmaya olan maliyeti ile ilk katlarda olan taşımacılık hizmetinin maliyeti eşit olmamaktadır. Bu sebeple firma yetkililerinin ilk olarak dikkat ettikleri hususların başında hangi katlar arasında taşımacılık işleminin yapılacağı hususu da gelmektedir.

4-    Firmalar arası rekabet; fiyatlandırmada firmalar arasında ki farklılıklar da önem arz etmektedir. İstanbul Asansörlü Taşımacılık her zaman en uygun koşullarda hizmet sağlamaktadır.

 

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.